Správci světů

Práce na sérii je dočasně pozastavena - bude se upravovat pro tištěné vydání


New Adult fantasy pentalogie

Projděte Bránou a vydejte se do světa obývaného vnitřními já každého z nás. Světa, kde se hranice mezi člověkem a zvířetem smývají a moderní technologie jsou nahrazené magickými transformačními postupy.

Správci Světů I - Strážci Pečeti
Správci světů II - Chrám Oka osudu
Správci světů III - Maraveův klíč
Správci světů IV - Země černé luny (připravuje se)
Správci světů V

Knihy jsou k dostání v elektronické podobě.

Správci světů I - Strážci Pečeti

Anotace:

Val má trochu neobvyklé zaměstnání. Coby agentka Revonského archivu monitoruje svět za Bránou, magické místo obývané našimi vnitřními já. Když je jeden z jejích přátel mučen a zabit, Val se tajně vydává na svoji vlastní misi - za nalezením Pečeti, která je klíčem k budoucnosti všech. Není ovšem zdaleka jediná, kdo Pečeť hledá. Navíc na své cestě naráží na nečekaný vliv zvenčí - Jakuba Šmída, introvertního studenta ekonomie, který přichází do vnitřního světa splnit podivný úkol.

Správci světů II - Chrám Oka osudu

Anotace:

Revonu rozdělila na dva nesmiřitelné tábory jednoduchá otázka - který z princů má usednout na nejvyšší trůn? Odpověď leží v srdci posledního z bájných chrámů Oka osudu. Vallence s Jakubem tentokrát hodlají vše jen z bezpečné vzdálenosti pozorovat. Dokud se Vallencina minulost neobrátí proti ní a nevrhne je zpět do pletence nelítostných intrik. Cesta z něj vyžaduje zdánlivě jasnou volbu. Ale kde jde o budoucnost všech, tam jasné volby neexistují.

Správci světů III - Maraveův klíč

Anotace:

Za splnění snů se platí. Ví to nejvyšší král a začíná to chápat i Vallence. Její nový život není takový, jaký čekala, a nutí ji pochybovat, kam vlastně patří. Dragan se vydává na tajnou misi a od té chvíle o něm nikdo neví. Mezitím se z různých míst plíživě dere na povrch tajemství, které se Tři snažili skrývat po staletí. Před zkázou může vnitřní svět uchránit jen nejcennější klíčnický artefakt, Maraveův klíč. Ten však zmizel krátce po Revonském neštěstí.