Ceník kresby

Ceník standardních formátů. Ostatní dle dohody.

Jedna osoba na A5

Fotorealistická kresba tužkou

800 Kč

Jedna osoba na A4

Fotorealistická kresba tužkou

1500 Kč

Jedna osoba na A3

Fotorealistická kresba tužkou

2000 Kč

Jedna osoba na A2

Fotorealistická kresba tužkou

2500 Kč

Každá další osoba +30%.

K ceně se připočítávají také náklady na doručení (poštovné a balné - u A4 50 Kč, u A3 kvůli větším nárokům na ochranu proti poškození 200 Kč, u A2 300 Kč), není-li domluveno osobní převzetí (Praha).

Je také možné se domluvit na úpravách - např. pokud si přejete rodinný portrét, ale nemáte společnou fotografii, je možné ho sestavit z jednotlivých fotografií, pokud jsou kompatibilní. Stejně tak je možné doplnit libovolné pozadí apod. - fantazii se meze nekladou. Zde je pak cena dohodou podle náročnosti.

Postup
1. Zaslání fotografie na e-mail lorena.portrety@gmail.com
Specifikace:
- Dobré rozlišení odpovídající požadovanému formátu portrétu (ve fotogalerii si můžete všimnout, že portréty mají různé "rozlišení" - čím kvalitnější fotografii dostanu k dispozici, tím kvalitněji mohu portrét zpracovat - abych mohla kvalitně vykreslit detaily jako jsou vrásky apod., potřebuji je vidět)
- Vhodný kontrast - fotografie by neměla mít jednolité stíny, vhodnější jsou spíše kontrastnější fotografie
- Dále je dobré vybírat fotografie, které jsou zajímavé a zachycují osobnost daného člověka (zde již záleží na individuálním posouzení)

Ideální jsou samozřejmě profesionální fotografie, nicméně pokud máte k dispozici pouze fotografii v horší kvalitě, je-li to jen trochu možné, přijmu ji také - pouze je třeba počítat s tím, že portrét nebude tak detailní.

Vhodnost vybrané fotografie vždy potvrdím nebo doporučím vybrání jiné.
2. Zaplacení zálohy 50% z ceny portrétu na účet (platební informace posílám v potvrzujícím e-mailu)
3. Zpracování portrétu a zaslání naskenovaného portrétu k náhledu a ke schválení
4. Doplacení zbývající částky + poštovného
5. Odeslání portrétu poštou v kvalitním obalu, který chrání portrét před poškozením

Dodací lhůty:
Standardní dodací doba na jeden portrét je 1-2 týdny od přijetí zakázky. (Výjimečně je možné zkrácení, ale vždy pouze po předchozí domluvě).

Někdy se stává, že se nahromadí zakázky, a já Vás potom musím informovat, že jste v pořadníku (obvykle před vánoci, před Valentýnem apod.). Zakázku považuji za přijatou od momentu odsouhlasení vybrané předlohy.

Pokud tedy víte, že potřebujete portrét do nějakého termínu (narozeniny, výročí apod.), nenechávejte prosím objednávku na poslední chvíli.

Objednávky, stejně jako jakékoliv dotazy můžete posílat zde do zpráv nebo na e-mail: lorena.portrety@gmail.com