Autorský předprodej Soumraku Edenu

Vítám vás na stránce autorského předprodeje!

Kniha vychází 5. října, ale už teď si ji u mě můžete objednat s podpisem a věnováním a také s knižním merchem, který nikde jinde neseženete (záložky, svíčky) :-)

Předprodej poběží od 27. srpna do 17. září.

Proč skončí tak brzy před vlastním vydáním?

Zatímco záložky už mám vytištěné, knihy a svíčky budu zajišťovat podle počtu objednávek v předprodeji. U svíček budu navíc potřebovat čas na objednání materiálu a výrobu, proto předprodej uzavírám s dostatečným předstihem, aby objednávky stihly odejít k termínu vydání.

Bude možné knihy a merch koupit i po skončení předprodeje?

Pravděpodobně budu mít pár kousků navíc, ale nechci, aby mi doma knihy ležely ve větším množství, proto po skončení předprodeje nemůžu dostupnost u mě garantovat.

Jakým způsobem knihy a merch objednat?

Vyplněním formuláře na této stránce :-)

Produkty

Kniha Soumrak Edenu

Nakladatelství: Fragment

Počet stran: 416

Vazba knihy: měkká

Cena: 445 Kč

Anotace

Dva tisíce let po odchodu andělů je Eden sužován úpadkem, jehož příčina zůstává neznámá. Pravověrní viní Heretiky a jejich zapovězenou magii a napětí mezi oběma skupinami nebezpečně stoupá.

Chrámová tanečnice Ada Efron žije posledních sedm let jako Pravověrná, tají své heretické kořeny a snaží se zapomenout, že kdysi přísahala pomstu vrahovi svých rodičů. Když je však její identita prozrazena a její nový život se ocitne v troskách, Ada ví, že přišel čas odplaty. Dokáže zjistit, co se přesně stalo o Noci velké očisty, kdy její rodiče zemřeli? Stihne vraha najít, než v Edenu vypukne válka? A pokud ho najde, bude dost silná, aby ho porazila?

Knižní záložka k Soumraku Edenu - oboustranná

Rozměr: 50 x 150 mm

Materiál: papír, matné lamino

Cena: 29 Kč

Knižní svíčky z přírodního vosku

Oproti klasickým parafínovým svíčkám hoří delší dobu a neuvolňují škodlivé látky. Obě svíčky jsou poměrně velké a budou vám dělat radost mnoho hodin.

Vůně: černý jasmín (při této vůni jsem knihu psala :-))

Výsledný odstín se může lišit od odstínu na fotografiích (některé svíčky budou více do růžova, jako je zde svíčka ve skle, jiné více do modra jako svíčka v plechovce). Svíčky jsou zdobené třpytkami - pokud si přejete bez třpytek, napište mi to prosím do poznámky ve formuláři.


Svíčka ve sklenici z kouřového skla s bambusovým víčkem

Objem nádoby: 200 ml

Cena: 299 Kč


Svíčka v černé plechovce

Objem nádoby: 250 ml

Cena: 299 Kč

Objednávkový formulář

Pokud byste si kteroukoliv z položek přáli víckrát, napište mi to prosím do poznámky. Po odeslání formuláře vám do 24 hodin pošlu e-mail s platebními údaji (pokud nedorazí, zkontrolujte, zda nespadl do spamu - kdyby náhodou nebyl ani tam, tak mě prosím kontaktujte).

K výsledné ceně připočítávám balné (15 Kč, resp. 25 Kč pro box se svíčkami) a 79 Kč za dopravu přes Zásilkovnu.